West Lauderdale High School

All A’s 

Ira Zain Alexander, Payton Baylee Alexander, Thomas Brayden Alford, Leliana Jelise Alvarado, Michael Brooks Anderson, Brianna Marilyn Anthony, Ali Grace Applebee, Griffin Wayne Atkinson, Maddox William Atkinson, Ella Katherine Autry, Karen Cindy Balderas, Sam Trejo Balderas, Aaron Lee Banks, Emily Lynn-Baker Benthall, Ivan Betancourt, Hunter Glen Blansett, Julie Marie Booth, Sarah Katherine Bounds, Lauren Elizabeth Boutwell, Matthew David Bowling, Marcus Leshawn Boyd, MacKenzie Nicole Bozeman, Raegan Elisabeth Brady, Evan Grace Branstetter, Joslyn Alana Broome-Tucker, Breana Kaitlyn Brown, Dylan Monroe Brown, Jalen Deanthony Brown, Kaylee Grace Brown, Kendrick Day’shon Brown, Brooks Swayze Buchanan, Tristan Hunter Buckalew, Gracie Elisabeth Bunyard, Brett Anthony Busbea, Grant Landis Butler, Jonathan Clark Butler, Aniya Nicole Buxton, Jett Dawson Calvert, Sarah McKenna Clay, Reah Lindiwe Clymer, Zoe Emma Clymer, Sumayah Eman Cole, Sara Ellen Collier, Savannah Lee Cooksey,  Carson Nicholas Covington, Lanie Rae Crawford,  Riley Clark Crawford, Emma Claire Cruse, Zahria Meyon Davis, Dylan Matthew Dean, Ashlynn Connie Decker, Joshua Langston Deweese, Haylee Danielle Dial, Kerri Lillian Dufour, Dylan Luke Duncan, David Laird Dunlap Rylee Klaire Dunlap, Hailey Alexis Duque, Logan Alexander Duque, Andrew Michael Eakes, Joshua Ryan Eakes, Bradon Cole Epting, Colby Brooks Epting, Matthew Alexander Ethridge,  Sydney Claire Everett, Chance Ladale Evins, Harley Levi Fletcher, Kennedy Leann Franklin, Paxton Lane George, Aaron Cade Germany,Andrea Renea Godwin, William Brett Gordon, Levi Wilson Graeter, Cannon Avery Graham, Chandler Nicole Green, Kary Elizabeth Grice, Kennedy Ella Grice, Emily Marie Guin

Alexis Marie Haguewood, Isabelle Myah Halley,Brinley Marie Harden, Jalen Scott Hard,n Alexys Rose Harmon, Kaylee Shae Harrison, Jaxon Andrew Hatcher, Peyton Jordan Henderson, Ian Chase Herrington, Peyton Cole Herrington, Laighton Hadley Higginbotham, Aiden Bryce Hill, Kayla ReAnne Horton, Maria Noelle Howell, Cohen Foster Hurst, Freedom Elise Hutchinson, Briceley Kenzell Jackson, Matthew Brent Jackson, Michael Leighton Jenkins, Walton Leeds Jenkins, Amber Leigh Johnson, Baylee Addison Jones, Addison Claire Keene, Jaydon Lee Kirkland, Kennedy Rae Koehn, Jackson Aaron Lafferty, Mallory Elizabeth Lewis, CooperMartin Luke, Sara Anslee Mason, Miles Christian McAlister, Madison Alyssa McCary, Macy Marie McCharen, Allison Claire McCoy, Sarah Elizabeth McCoy, Brittney D’Shan McDaniel, Kodi Lane McKay, Emma Claire McNeill, Connor James McOlgan, Kayleigh Alexis McQuarters, Javaion Jaquez Merrell, Averi Joyce Miller, Mariah Janel Miller, Kennedy Sariah-Lee Monroe, Hunter Austin Moore, Logan Miller Morgan, Isabelle Margarette Morrison, Ella Elizabeth Morse, Madison Ky Mosley, Jenna Lin Motley, Carsyn Leigh Mott, Nathan Louis Mott, Gloriana Olivia Myers, Jacob Robert Nicholas, Laney Hollis Odom, Sadie Scarlett Odom, Macy Abigail Oliver, Adrian Keith Page Jr., Olivia Ann Palmer, Heather Alisa Papizan, Matthew Dylan Pierce, John Cameron Plowman, Addisyn Elaine Pope, Anna-Leigh Purvis

Elijah Reid Rank, Micah Aaron Reed, Page Harley Mckenna Reid, Natalie Lynne Ries, Mackenzie Brooke Robinson, Shelby Lynn Robison, Jacob Shane Rodgers, Hanna Nicole Russell, Abigail Grace Sanders, Isabella Caitlin Sanders, Adisyn Claudia Sharp, Ainsley Jayde Sharp, Katie Grace Shields, Elizabeth Merideth-Ashley Shirley, Anna Kathryn Shows, Grace Shows, Jayla Inez Simon-Allen, Lillian Kate Simpson, Carley Brooke Sistrunk, Jaycee Leigh Sloan, Carson Andrew Smith, Jacob Douglas Smith, Emily Jane Snodgrass, Nazli Taylor Staten, Sydney Carson Stokes, Nadia Alexis Stout, Jacob Tyler Sullivan, Karlee Elizabeth Sullivan, James Clark Taylor, Aaron Joseph Teffeteller, Ember Lynn Temple, Taniyah Mekeyia Thedford, Jolee Michelle Todd, Isabella Grace Townsen, David Brett Vick, John David Voss II Zachery Cain Walker, Henton Carter Walton, Katie Gwen Walton, Nickolas McLaurin Walton, Mary Grace Wansley, Gabriel David Ward, Gracie Rose Weatherford, Olivia Nicole Webster, Hayden Grant Williams, Kacey Rhea Williams, Selena Rae Williams, Sommer Queenise WilliamsAlice Brickell Williamson, Andrew Lee Willis, Mason Hunter Willis, Kamryn Kaylee Willoughby,  Alyse Marie Wilson, Lana Grace Woodall, Kathryn Alexis Wooten, Kayla Nicole Wooten, McKensi Grace Wright, Josie Lynn Yoskovich

 

All A’s and B’s

Edward Hayes Abdella, Matthew Gray Alexander, William Clayton Allen, Otoniel Isai Alonso, Lauren Elizabeth Anderson, Regan Nichole Andrews, Katelyn Bryan Barham, Ethan Randall Bassett, Eli Grayson Bates, Jean Carlo Betancourt, McKinley Arion Bickham, Brooks Barber Bohl, Colton Taylor Bohl, Matthew Caden Boswel, Jacob Curtis Bozeman, Gavin Nathaniel Cole Broome, Brayden Matthew Brown, Jayden DeShun Brown, Kendrell Day’von Brown, Mason Durell Buchanan, Jackson Tyler Bunyard, Maggie Faith Bush, Julia Leigh Butler, Breelyn Jade Cain, Abygayle Carter, Zeno Blaize Chaudron, Caroline Yelena Cheatham, Camryn Elyse Church, Willyum Austin Clinton, Abigail Leigh Cockrell, Commondre Lashawn Cole Jr., Caleb Roshad Collins, Garrett Bryce Combs, William Braxton Cornish, Josiah Lee Davis,  Daniel, Austin Deaton, Parker Lamar Dickinson, Mallanye Joy Dozier, Colin Douglas Everett, Bailee Mackenzie Fairley, Anne-Leigh Marie Freeman, Lyla Marie Graham, Anna Claire Grayson, Haley Nicole Greenlee, William Tyler Greenlee, Mark Anthony Hambrick, Alexis Jordan Hamilton, John Cade Harbour, Alena Marie Harden, Nina Elizabeth Hay, Emma Grace Hopkins, Bailey Elizabeth House, Abigail Breanne Hudnell,  Justin Elijah Humphrey, Anna Kate Humphries

Logan Shane Johnson, Makensie Marie Junkins, Christopher Cade Kennedy, Katie Grace Lank, Abigail Lea Lawrence, Mallory Claire Leake, Nicholas Alexander Lewis, Tybresha La’khia Lewis, Elizabeth Belle Maxey, McKinley Grace Maxwell, Hailey Grace McCarter, Mason Christopher McCary, Robert Neal McCharen, Jenna Kate McCoy, Sadie McCoy, Alice Peyton McCracken, Nyla Symone McEady, Brendan Isaac Meachum, Kathryn Marie Miles, William Luke Mitchell, William Thomas Mitchell, Jesse James Mixon, Nakia Makenzye Latrice Monroe, Jaylon Raswhawd Moody, Ethan Scott Moore, Keleigh Breanna Moore, Hannah Grace Morgan,  Sean Paul Odom Jr., Jackson Noah Parker, Jorgen Juul Pedersen, Keanan Isaiah Peoples, Breanna Sue Perdue, Kalyn Drew Post, Asalyn Grace Pounders, Mia Janae Powe, Carl Raymond Pulver, Joshua James Randall, Josie Michelle Reid, Carson Lee Richardson, Jalen Jamar Rose, Sheila Nichole Rouleau, Alyssa Kirsten Savell, Morgan Lynn Schaefer, Jack Wesley Sellers, Alexa Aubrey-Taylor, Shirley, Owen Hayes Shirley, William Scott Shular, Raven Lynn Sims, Gabriel Atticus Skinner, Libby Smith, Owen Thomas Smith, Tanner Ethan Smith, Kayla Anne Stewart, Samuel August Swanner, Eric Santell Taylor, Isabella Leigh Temple, Peyton Shanley Thomas, Abbie Elizabeth Thornton, Rhys Ethan Turner, Nicholas Lee Vinet, Holton Alexander Voss, Charles Herman Watson, Tea Danielle Webb, Olivia Jewel Wheat, Caitlin Carroll Whitney, Josie Tyler Wiggins, William Cole Wilkerson, Christopher Luis Williams, Dylan Patrick Williams, Jackson Lane Williams, Laken Brooks Williams, Lane Irvin Williams, Ty JD Williams, Tyler Jacob Williams, Hannah Victoria Williamson, Matthew Dillon Williamson, Katelyn Paige Wilson, Emma Nichol Winstead 

Northeast

Lauderdale

Middle School

All A’s

Fifth Grade: Sydney L Brown, Earl J Duhon, Hailey E Foreman, Makayla A Granger, Lauren G Hamilton, Jerion J Hunter, Holden B Ishee, Deia N Murshed, Rehab F Obeid, Noah E Runyon, Jayona M Story, Chasity J Vincent

Sixth Grade: Destinee A Bridges, Parker J Britt, Chase A Brown, Jakelvion M Burton, Molly P Clarke, Abby E Crocker, Diego A Espino, Jackson T Flowers, Regina R Galvan, Taylor D Gordon, Brelyn, C Holliday, Ainsley M Horton, Steven M Lightsey, Marley M Lovett, Ananya V Mantri, Nhi T Nguyen, Rickya G Portis, Yareli G Rangel, Joshua  T Reynolds, Kylie E Smith, Chelsea F Sudduth, Kaiden G Turner, Sophie L Wright

Seventh Grade: Ayad H Al-Awdi, Alexis M Dancy, Maddox H Daughtery, Allie G Dean, Breydon D Diep, Vanessa J Espino, Addison L Gordon, Makayla A Kendricks, Karma J Malone, Rewaihad N Murshed, Cody W Shelton, Christina N Smith

Eighth Grade: Grace Clayton, Emily B Ferguson, Layla L Hill, Alaya L Kirk, Lucy L Moore, Shuaib G Murshed, Rickey J Nicks Jr, Valeria Rangel, Jennifer L Simmons, Jordyn A Vaughn, Kayla A Williams, Matthew M Wolvers

 

All A’s and B’s

Fifth Grade: Zachary J Bankston, Stella Blalock, Halle B Boozer, Caleb L Bourrage, Kenyon W Brassfield, Eryn T Buckner, Isael B Caraballo, Emerald L Cochran, Kaylen A Coleman, Kylie D Coleman, Remington C Corsello, Eva M Darden, Layla G DiFatta, Makayla R Engles, Caleb J Ezell, Micki Falcone, Eva M Farmer, Skyy L Frederick, Christopher L Gipson, Aslynn E Gonzales, Brysen Griffin, Davin G Horton, Aubrey R Iler, Aaron J Jones, Kenzie K Jones, Derwyn I Kennedy, Aiden M Ketchem, Kaylie B Lam, Jaylen M Land, Carter A Miller, Alvin Moore III, Frederick A Moore, Addison J Mosley, Addyson R Murphy, Sarah E Neese, Samyah A O’Field, Caylee E Parker, Cannon A Pope, Jonah B Price, Ja’Kayla A Scott, Sean P Shumaker, Lauryn A Stewart, Patience S Sumpter, Madelyn M Sumrall, Elizabeth L Taylor, Lillian A Todd, Zayne C Todd, Ian N Woodard

Sixth Grade: Kayla J Aguilera, Emma K Alexander, Michelle Arreola-Espino, Madison E Baskin, Khloe A Bates, Madelyn D Beckham, Saniyah A Boone, Amelia L Borrallo-Forward, Maliyah Z Coleman, Angelia N Connell, Zaiden C Corsello, Christopher D Creighton Jr, Conner E Creighton, Hannah B Cumberland, Jonathan A Dancy, Sophia G Dearing, Kelsey L Diveley, Chloe A Edwards, Destiny N Edwards, Ava C Fuller, Wesley M Fulton, Layla J Gray, Grayson W Harrelson-Bieber, Averi B Hopson, Isiah D Hopson, Tenyah S Hopson, Breanna L House, Charbrelle Houston, Markeysha N Jefferies, Terika D Keyes, Norah A Lee, Janiyah L Mitchell, Jaymese L Mitchell, Elijah P Moore, Madisyn Moreno, Chandler A Parks,  Joseph J Portis, Mason J Price, Bella L Pritchett, Treyton E Quinn, Jamari M Raine, OMarion D Robinson, Kayleigh G Shelton, Dru M Sheppard, Marquavios A Sillimon, Chynia N Smith, Jaden L Smith, Kennedi K Sparks, Jonathan D Sullins, Makenzie A Wheeler, Brandon J Wilson

Seventh Grade: Caden L Allen, Dariya J Austin, Bryce I Baseemah, David R Batchelor III, Stephen H Boler, Tamesia T Brown, Laila D Coleman, Sha’Zaria K Collins, Aiden I Dean, Chemiyah L Denman, Christian A Evans, Colton J Fisher, Craig L Forest III, Jayden R Fortenberry, Kloe E Fox, Brandon W Franklin, Brennan T Frazier, Arely Gomez-Moreno, Kaitlyn S Grace, Lyric S Gray, Destiny A Holliday, Presleigh R Hucks, O’Marion C Hutson, Makenzie M Jackson, Mikeria M Jackson, Jeremy R Johnson Jr., Joshua L Johnson, Brooklyn A Johnson, Bobby R Mason, Deverlee I McDonough, Jared B McRae, Jackson S Munn, Jayvion L Naylor, Anayliah T Phillips, Makayla S Phillips, Preston C Pope, Jaelyn P Price, Anderson L Prtichett, Andrew T Pulido, Ava C Rash, Kaden R Reynolds, Louis A Robbins, Kameriya T Sanders, Colt J Shelton, Christopher L Tatem, Angelina N Williams

Eighth Grade: Stevie G Adams, Madison G Allen, Emily C Applegate, Zachary Boyd, Semya J Brewster, Kayleigh A Burgess, Lathan K Carpenter, Erin N Cockrell, Jhy Z Cockrell, Mar’sha B Coleman, Mi’kia B Coleman, Vakyhlia S Coppins, Emma C Crocker, Kaitlyn E Cullin, Elizabeth C Dees, Bryan H Diep, Hayden A Donnelly, Alexander K Ford Jr., Marley D Foy, Jose A Garcia, Cooper L Gordon, Shakerra L Green, Ja’Niyah A Hampton, Lilly G Henderson, Alexandria L Hill, AnnliynT Hoang, Anabelle K Hodges, Christian G Hopson, Lexie G House, Jada S Jefferson, Adrian R Johnson, Landon X Kitchen, Kember D Lamoureaux, Lauren T Lard, Caydence A Loper, Crislyn B McNeil, Genesis X McQuirter, Nathalia G Morales, Haylie T Nguyen, Caden R Pearsell, Raven B Ramsey, Clyde D Rose III, Camerien B Scarbrough, Alexis G Silliman, Jordan M Smith, Maddox L Smith, Trinity A Smith, Chynna A Williams

 

Northeast High School

All A’s

William Aninsworth, Furas Al-Awdi, Abduraham Alsadi, Trinity Anderson, Alondra Arreola-Espino, Abidas Arreola-Espino, Ashlan Ballard, Caitlyn Bathchelor, Anne-Elise Baty, Ariana Bautista Rojas, Kennedy Boston, La Tayjai Boyd, Addison Boyette, Hannah Boyette, Marissa Bradley, Shantiona Bridges, Tamiyah Bridges, Jace Brown, Shunterius Brown, Mitchell Butler, JaMiyah Campbell, Spencer Catlett, Kendall Clay, Andrew Clayton, Karyiah Clemons, Gabriel Creekmore, Camille Cunningham, Lauren Dancy, Kayla Davis, Bettye Dawkins, Herbie Dawkins, Michelle Diep, Skyler Earnhart, Lylah Eason, Dayana Fernandez-Castillo, Kaitlyn Foreman, James Germany, Chloe Godwin, Itzel Gomez Moreno, Carllos Gomez-Reyes, Michael Gortney, Malcom Gowdy, Audrianna Green, Kaliegh Griffith, Chance Guisgond, Kianna Hare, Diamond Harris, Mardarius Harrison, Olivia Hawkins, Lexie Henderson, Dennilyn Hoang, Eli Hollingsworth, Jacoby Hopson, Janiah Hopson, Daylon Horton, Michael Houston, DeAndre Hunter, Macey Irby, Luke Ishee, Ashley Jackson, Emily Jackson, Lashundra Jennings, Ayona Jones, Norah Jones, Veshal Konnar, Sara Lacy, Adam Leister, Kiara Malone, Maci Manning, Nicholas McCoy, Angel Miller, Madisin Miller, Gabriel Mohamed, Jasmine Moore, Madisin Moore, Connor Moorhead, Larry Murphy, Cailen Nolen, Jeannie Null, Megan Null, Suha Obeid, Youness Obeid, Abdulhalim Obid, Candace Parks, Patrick Perry, Karlee Pierce, Diondre Pugh, Elizabeth Robbins, Kendall Roberts, Bethany Smith, Jimmie Smith, Julia Smith, Russell Smith, Paul Stevens, Brandyn Stubbs, Isabel Susunaga, Lani Taylor, Braylen Tingle, Antonio Valdez, Regan Wagner, Harley White, Sophia Williams, Sierra woods-Lambert, Alayham Zaidan, Shimookh Zaidan

 

All A’s and B’s

Yusif Abdullah, Eboni Alford, Xavien Alford, Zy’Breun Amerson, Immanuel Anderson, Christopher Applegate, Xavier Ayala, Brooklyn Baughman, Bradley Baylor, Brianna Benamon, Jordan Benamon, Ashlyn Boswell, Courtney Bourrage, Christiarya Boyd, Lorne Boyd, Skylar Bramlett, Kristen Brassfield, Cody Britt, James Brooks, Gabrielle Brown, Markquayla Brown, Omarion Burrage, Jack Caldwell, Logan Campbell, Nehemiah Clark, Jasmine Clayton, Randarious Clayton, Mya Cole, Gemira Colvin, Tyler Cooper, Kierstin Copeland, Scarlet Cunningham, Karsen Davison, Hannah Dover, Mason Doxey, Ivan Drummond, Kionna Edwards, Jazmin Escovar Hernandez, Marco Espino, Cameron Ezell, Lamaya Franklin, Elijah Garvin, Skylar Gibbs, Autumn Gilland, Sidarius Goines, Tamara Goines, Piper Gonzalez, Anthony Gordon II, Brandon Goss, Jaylen Grace, Jaliyah Griffin, Jacey Griffith, Kyley Griffith, Parker Griffith, Jada Hall, Artayvion Hampton, Barbacious Hampton, Brittany Harper, Samantha Harris, Madison Hatcher, Jayla Henry, James Hernandez, Michael Hernandez-Escovar, Tyson Holcolmb, Amari Hopson, Gloria Hopson, Temayah Hopson, Timothy Hopson, Kaitlyn Houston, Kimora Howard, Caliyah Hubbard, Natalia Hughes, Kaylee Hull, Elisha Hurst

Halee Ingram, Maylee Irby, Jermyia Jackson, Kennedi Jimson, Tahjae Johnigan, Aaronyoun Johnson, Joscelyn Johnson, Gabriel Joles, Jada Kendricks, Zachary Khan, Kyla Lard, Joslyn Logan, Maggie Manning, Lyric Marshall, Omarion McCann, Allyn McCary, Andrew McCary, Tekiyah McCree, Michaela McDonald, Jake McElroy, Trevor McGlothin, Jordan McKee, Mar’kayla McNiel, Blake McRea, Jordan Miller, William Moffett, Carly Monsour, Julian Moore, Tyler Moore, Timothy Morgan, Oliver Mosley, Shamia Moss, Cameron Neal, Mia Null, La’Nesha O’Field, Ta’Niyah O’Field, Charity Parks, Alison Perez-Zapata, Natalie Pierce, La’Tia Powe, Zora Prater, Joseph Price, Jackson Richardson, Keilon Robinson, Christopher Rodriguez, Xavier Rodriguez, Jasmine Rush, Kia Rush, Jacob Russell, Carmen Scarbrough, Bethany Sciple, Erianna Scott, Tynia Scott, Joe Sharp, Riley Sheppard, Aaron Shortridge, Braden Smith, Mary Stevens, Abi Thomas, Caitlin Thomas, Cedarius Trussell, Aridavidya Turner, Jamirah Vaughn, Dontray Walker, Jevon Walker, Damiyana Wallace, Jordan Ward, Kayla Watson, Jordyn Webb, Kaileigh Whittington, Lindy Williams, Joseph Winfield Ashley Wolvers, Nataly Woodlee, Lennon Zettler

Southeast Middle School

All A’s

Fifth Grade:Luis Carlos Arias; Aubri Sha Cooper; Makayla Breanna Crowe; Shania Michelle Love; Madi Lynn Martin; Jonathan Cohen Moseley; Connor Allen Ross; Charles Declan Vick; Jarvis LaShon Watts; Keaton Neill Wells; Kameron Lee Wood

Sixth Grade: Blaze Johnson Anthony; Cameron Oliver Brunelle; Shaliyah Catilyn Carlisle; Allie Scott Carney; Reagan Gail Couch; Ella Grace Dahlke; Richard Maddox Davis; Caden Brock Purvis; Devananth Ravichandran; Ruth Adalai Reece; Anthony Gage Sanders; Deandre Leon Turner; Deontae Dewayne Turner; Fabiola Eibel Yanez

Seventh Grade: Raheim Trevion Gibbs; Mikayla Jane Miles; Keirsten Miller; Anthony Nguyen; I’Riahi Lachandra Rew; Virginia Hope Tucker

Eighth Grade: Eli Jackson Carr; Gracie Chatham; Corvin Alexander Dunkerson; Stephen Mitchell Eakes; Logan Ryan Flaskamp; Joanna Agnes House; Ella Rayden King; Kendall Leigh Grace Mabry; Anna Grace Matthews; Keunna Latrise McFadden; Hoang gia Gia Nguyen; Makiya Lillie Pickens; Daijane’ Kashonna Scott; Kenneth Young Jr.

 

A’s and B’s

Fifth Grade: Axton Lavon Alderson; Brooklyn Nicole Brashier; Kayleigh Michelle Briggs; Asyiah Breona Brown; Ashton Henry Carney; Zoey Fay Clements; Aiden Conerly; Hannah Grace Cooley; Ava Rose Dawson; Anastasia Marie Feeley; Kaylan Mayiona Fountain; Precious Angel Galbreath; Markyzeo T-Shawn Gordon; Paulette Alessandra Guzman; Emmet Jeffrey Hannah; Jaden Lashad Harbin; Callie Rose Harper; Wyatt Casey Hoffer; Karly Elizabeth Hollingsworth; Rylien Matthew Kirkland; Jordan Anthony LaFrance; Riley Schrader McDonald; Ta’Nya Alisha Miller; Isaiah Joel Minchew; Caroline Joy Minor; Austin Chance Parten; John Nicholas Purvis, Jr.; Chloe Elizabeth Reed; Shiloh Terez Ruffin; Gage Lamar Shelton; Sadie Alexa Smith; Elisa Brielle Stallings; Brooklyn Ivy Whitmer

Sixth Grade: Krisslynn Ivy Alexander; Evan Christopher Broome; Madison Alexis Brown; Samantha Grace Buckalew; David Chase Carpenter; Mason Scott Chapman; Chloe McKenzie Clark; Roderick De’angelo Crawford, II; Kayden Lamar Crowe; Jaden Cameron Griffin; Brenden Jo Hardy; Rakendra Neaujah Jonnae’ Heidelberg; Nyla Markeisha Horn; Izabela Paige King; Grayson Scott LaChute; Rayleen Ty’Lashia Love; Madison Alyse Merritt; Gracie Leeann Miller; Hayden Jack Pippin; Sean David Pruett; Makiya Sharnae Reed-Tate; Rowan Knox Riley; Peyton Isaiah Roberts; Dazariaunna Danyia Ruttley; Miley Claire Suttles; Jason Scott Thomas; Landon Scott Tucker; Thomas Zachariah Viohl Jr; Christian Carter Wells; Mason William Wheat

Seventh Grade: Camren San’Chez Atterberry; Alaysia Brielle Barlow; Zaela Macy Ray Bentley; Ethan Layne Carney; Eli Shannon Dearing; Logan Harris Dearing; Annalise Belle Ethridge; Eric Jayden Fox; Mateo Paul Garcia; Ross Allan Agusto Gomez; Isaac Kole Goodman; Mikayla Brianna Gowdy; Caitlyn Jolee Haguewood; AnnLee Grace Haney; Brayden Alex Harbour; Crisyia Symora Harris; Sarah Addison Higginbotham; Blakleigh Michelle Hogg; Addison Nichole Hughey; Ava Lorraine Jackson; Khloe Lynn Kelly; Natalie Hope McBrayer; Dylan Elijah Metts; Bryson Kaegan Moore; Taylor Kennedy Morris; Cooper Allen Pearson; Lane Rawson; Jessica Lynn Reed; Daniel Ryan Roach; Colton Ty Robinson; Janiyah Makenly Shelton; Jordan Jaydan Thomas; Morgan Dominique Walker; Jamius Mccalebb Whitted; Gracie Lynn Wiggins; Hunter Lee Williams; Janiyah Shaniece Young

Eighth Grade: JaKalin Rachelle Betts; Alaura Dawn Brewer; Erin Rayna Broome; Terry Lishawn Clayton; Timothy Landon Davis; Michael Kohl Ethridge; Calea Alyssa Gardner; Mallory Brooke Goodman; Brooklyn Elizabeth Johnson; Kameron Santez Johnson; Chloe Tilynn Koonce; Darby Kate Pace; Amber Alexis Palmiter; Hunter Joel Ratcliff; Taylor Paige Shannon; Harper Layne Simmons; A NiahReia Jarisha Tooles; Raylee Briann Turk; Caleb Anthony Walker; Cayleb Isaac Wright; Olivia Layne Wright; Karlee London Young

Southeast High School

(First Semester)

All A’s

Alford, Jaylon Ryan; Atkins, Rachel Leighann; Barr, Dakota Graham; Beard, TyQuesha Kendaisa; Brogan, James David; Brown, Faith Alyssa; Burton, Michael Lyntrell; Buteux, Allyssa Reagan Butler, Kaden Owen Martin; Carney, Jaeden McKenna; Causey, Akira Lexia; Christian, Eric Nathaniel; Cooper, Camden Bryce; Creel, Jayden Slay; Dunkerson, Ani Elizabeth; Edwards, Journee N Jae; Garcia, Isabella Mariana; Garcia Haddox, Diego Rigoberto; Gist, Madison Taylor; Gray, Christian Parker; Gray, Jack Anthony; Harris, Rhagan Anaiya; Hidalgo, Aaron Exiquio; Hollingsworth, Heaven Elisabeth; Hooker, Miah; Hopson, Chase Tireondray; Hopson, Cristiana Tireona; Horn, Atasia Kensha; Irby, Harley Madison; Irby, Joe Michael; Jacobs, James Wyatt; Jamieson, Lily Kate; Keller, Finlay; Latting, Kaelyn Dian; Linton, Joel Parrish; Little, Nathan Slade; Lucas, Ava Caroline; Mabry, Kiersten Rae; Marlow, Tyson Shepperd; Martin, Ethan David; Martin, Patrick Dewayne Jr.; Martinez, Stephanie; Mata, Evelyn Perez; May, Torre Ariana; McDonald, Gracie Elisabeth; Miller, Ariel Vashaunta; Murray, Emily Grace; Naylor, Yojonte’ Jamayon; O Neal, Lakiera TaShay; Pruett, Stephanie Denise; Quinn, Kaity Lanae; Reed, Deanna Nicole; Riley, Bruce Lamont; Shannon, Allison Elizabeth; Skinner, Desarae Rachelle; Summerford, Alana Nichole; Vaughn, Maddox Gray; Velez, Maria Lucia; Wallace, Branderrious Quendes; Williams, Taylor Nicole; Wright, Cayden Allen; Young, Jacob Logan

All A’s and B’s

Armstrong, Emilee Claire; Atkins, Anna Rochell; Baldwin, Destiny Renea; Baldwin, Devon Lee; Barnhardt, McKenzie Tate; Beard, Tyra Kenshay; Bland, Iain Charles; Bonner, James Bradly; Boswell, John Cooper; Boswell, William Joseph; Boyd, Jaleah Monique; Boyd, Phamarion Quendrey; Breedlove, Madisyn Danielle; Brewer, Davis Corey; Brown, Amani Tanauja; Burton, Martez Jay kwon; Buteux, Ryland Gage; Butler, Leila Grace; Canchola, Selena Maria; Carpenter, Hannah Grace; Cole, Jalin Melik; Coleman, Alexa Brooke; Crowe, Michael Alexander; Davidson, Joshua Paul; Desmond, Makaylin Nicole; Felton, Thomas Savion Ray; Fox, Braylee Aierelle; Fuller, Joshua Talan; Goodman, Madalyn Grace; Graham, Demondre’ Takoyrean Brooks; Griffin, Brianna Grace; Griffin, Taylen Kiron; Haguewood, Tanner Ashton; Harrell, Mary Nell; Higginbotham, Lindsey Paige; Hollingsworth, Shade Wesley; Holloman, Emma Grace; Hubbard, Vincent Jax; Hudnall, Ramya Ta nia Aaleece; Hudnall, Roman Tobias; Johnson, Elizabeth Leslie Grace; Johnson, Kaleah Sonique; Jones, Elijah Scott; LaFrance, Savannah Lee; Latham, LaShantia LaMyra; Lawrence, LaKenya Amelda; Lee, Aden Tyrel; Lee, Kaydence Esther; Lee, Matilyn Louise; Lewis, Taylor Michele; Litchfield, Amber; Litchfield, Haleigh Brooke; Lucas, Chandler Rainn; Lummus, Brian Anthony; Mars, Jada Angelena; McDonald, Ariana Michelle; McMullen, Caleb David; Miller, Shamya Lashae; Mimbs, John Stephen-Michael; Morris, Angel Mae; Morris, Emma Lynn; Mosley, Christopher Rodriguez; Moss, Austin Ke’Shawn; Oliver, William Connor; Pickell Reed, Jenna Brynn; Pruett, Jaylon Roy; Quigley, Nicholas Ian; Ravichandran Muthuramalekshmi, Hemananth; Roach, Kameron Elise; Ruffin, Adriyana Brenae Ruttley, McKenzie Danielle; Salazar, Mariah Raelyn, Ms; Scott, Kendall Jenai; Spears, Victoria Ann; Stephens, Aidan Ryan; Stevenson, James Stephon; Straight, Brycen Dejuan; Sullivan, Hannah Claire; Threatt, Madelyn Grace; Walker, Columbus Elijah; Wiggins, James Jason II; Wiggins, Sarah Jane; Willis, Justus Dwayne; Wilson, Natalie Paige; Wood, William Raleigh; Yanez, Francis D’Lessandra; Yates, Madison Aeris

Enterprise Elementary School

High Honor Roll

First Grade: Paisleigh Brewton, Kingston Carter, Madison Coleman, Huntley Cumberland, Gabriella Davis, Nick Dow, Jase Elfring, Ruby Fleming, Liza Hillman, Tyler Jefferson, Cooper Johnson, Jessie Johnson, Kat Jones, Malachi Long, William Lyons, Preston McNeece, Grayson Nause, Easton Odom, Kayson Odom, Tessla Phillips, Amzie Taylor, Gracie Smith, McKenna Smith, Rylee Thomas, Gage Wimberly, Jeb Young

Second Grade: Kadin Crane, Ayden Dear, Aavery Garcia, Khale Gibson, Adelynn Gray, Bellamy Green, Kennedi Jimmerson, Isabella McTaggart, Addy Claire Thomas, Aubree Randall, Sylas Scott, Wyatt Thomas

Third Grade: Berkley Addkison, Slade Allen, Kolten Beaux, Addison Dabbs, Evan Davis, Darby Dewitt, Brooklyn Dyess, Melrose Green, Madison Griffis, Parker Lee, Randle McTaggart, Gabby Parker, Ryder Richardson, Emily Sanders, Caroline Sith, Kate Smith, Hannah Brooke Wooten

Fourth Grade: Brody Bankston, Chase Bell, Kadence Carter, Chris Clark, Kiley Covington, Michael Dennis, Hunter Farrar, McKenna Gibson, Tate Hudson, Anna Claire Keith, Vallie Purvis,  Nolan Parker, Shia Phillips, Jake Swain, Sonny Thomas, Brady Weaver, Kolbi Wilkins

Honor Roll

First Grade: Malachi Ani, Elyza Boman, Izaac Davis, Mallie Kirkman, Kylie Litchfield, MacKenzie Pitts, Kaylee Pugh, Joshua Rankin, Bowin Satcher, Macie Sorey, Destiny Springer, Kylie Jo Strickland

Second Grade: Ansley Barrett, Addi Boone, Serenity Brasseal, Kohen Brewer, EJ Carter, Silas Creighton, Jaeger Cumberland, Keegan Evans, Tucker Garrett, Makenley Haris, Presley Johnson, Ryder Kennedy, Tesslyn McLemore, Landon McKelvain, Marlee Miller, Case Neal, Kayden Simpson, Lela Stearns, Brylee Walker, Kynnedi Weir, Mayson Williams, Alicen Wheat

Third Grade: Sawyer Ballard, Avery Campbell, Robert Cooper, Macey Copeland, Alstyn Ethridge, Bella Faucette, Bo Rook Freeman, Halli Clair Helms, Olivia Henderson, Lilly Johnson, Katie Kennedy, Maddie Lee, Adalynn Luebbers, Callie Parker, Justice Pruett, Nathan Reynolds, Ivy Kate Rushing, Kalyee Jo Smith, Zanna Swain, Drew Townsend, Izabella Turner, Neely Turner, Tony Walker

Fourth Grade: Lenix Addkison, Addie Jo Bozeman, Alyssa Collins, Sawyer Dearman, Jaci Etheridge, Blaine Fleming, Slayde Goodman, Mallie Goldman, Scarlett Hatcher, Holden Lucas, Shelby McLeod, Kate McKelvain, Favian Preciado, Delta Grace White, Laken Robinson, Kenley Simpson, Gracie Smith, Trey Williamson, Vance Woods

Enterprise Middle School

 

High Honor Roll

Fifth Grade: Zachary Allen, Ella Baxley, Elizabeth Blackwell, Easton Boman, London Faucette, Tyson Garrett, Violet Gray, Novalee Green, Grant Hickman, Jayla Knight, Kaydin Lee, Marwa Mehr, Sofie Moore, Stella Moore, Chrislee Morland, Makaylee Nause, Sarah Parker, Corban Penn, Kyndal Roy, Olivia Rutledge, Adyson Sisson, Hayden Smith, Anna Thornhill, Hannah Winstead

Sixth Grade: Haiden Allen, Cayleigh Blackwell, Noah Boone, Colesan Cannon, Makenzie Clay, Jacob Dearman, Richard Fain, Elizabeth Flowers, Ryder Freeman, Robert Gardner, Hayden Glebe, William Godwin, Ang’niseya Grace, Stone Griffin, Austin Hagwood, McKenley Holifield, Natalie Irby, Brandon Jackson, Kari Kidd, Audrie Mathis,  Addison McKee, Kayleigh Rolisen, Thomas Smith,  Karey Thomas

Seventh Grade: Braylee Bergin, Ava Boyd, Kari Dyess, Romy Green, Jacey Guy, Jasmyn LeFlore, Aizah Mehr, Madison Murray, Teresa Parker, William Powell, Kyndall Simpson, Lena Simpson, Gavin Smith, Peyton Sullivan, Sara Swain, Kameron Wilkins, Joshua Williams

Eighth Grade: Marlee Brannan, Josie Bryant, Hannah Gunn, Anna Herrington, Jaxon Ivey, Tyler McInnis, Ike McKelvain, Maddox Moore, Mya Pruett, Emmaleigh Ross

Honor Roll

Fifth Grade: Savanna Acreman, Wyatt Ballard, Easton Blackwell, Hayden Brewton, Jonathan Bullock, Stephen Chancelor, Jeremiah Chapman, Colt Cochran, Laini Dillard, Brayden Doggett, Brinlee Freeman, Jacob Hooven, Payton Hughes, Richard Lewis, Zoey McCraney, Ollie-Kate McDaniel, Landon McDonald, Rylee Napp, Garrett Neal, Jacob Smith, Chase Steen, Alyssa Talley, Madilyn Thomas,  Hailey Townsend, Layton Underwood, Serenity Waters

Sixth Grade: McKenlie Beard, John Benefield,  Brody Blackburn, Brayden Breaux, Richard Fain, Noah Files, Jasmine Fox, Ryder Freeman, Gracie Galyean, William Godwin, Jake Goodin, Austin Hagwood, Hallee Ivey, Donquevyah Land, Alyssa McMahan, Arianna Newton, Beau Rathbun, Maggie Smith,Thomas Smith, Spencer Wheat

Seventh Grade: Deni Chancelor, Kadyn Donald, Brody Freeman, Charles Hembree, Leah Hudson, Brayden Johnson, Jane Kasselman, Lake Kidd, Karsen Manning, Cooper McLeod, Avery Parker, Saylee Perry, Ashton Ross, Avery Ross, Michael Vince

Eighth Grade: Jalyn Chapman, James Davis, Benton Espey, Morgan Fowler, Lindzi Harris, Pearl Lewis, Kerry Lewis Kelley, Kadence Lott, Terran Lucus, Emma Manning, Raeleigh McRee, Braden Napp, Katelynn Nause, Gabriella Newton, Madeline Peavy, Maylee Richardson, Hannah Sanders, Brody Smith, Natalie Tellez, Allison Tomerlin, Landon Tomerlin, Caleb Trosper

Enterprise HIgh School

High Honors

Ninth Grade: Harris Burt, Ashlyn Buster, Jaymee Carruth, Kera Clark, Baylee Davis, Madilyn Dyess, Mallory Dyess, Landon Elfring, Bo Gavin, Abigail Godwin, Cadon Goodman, Ashlee Haney, Cambrey Irby, Camry Johnson, Mallory Milstead, Caroline Powell, Allyson Ross, Makayla Sullivan

10th Grade: Emory Baxley, Zoe Boos, Parks Burt, Madison Carney, Emily Covington, Madison Cunningham, Kylee Raye Dewitt, Luke Hartman, Eli Hatcher, Ryland Heathcock, Lexi Holdiness, Jed Kasselman, Kylee Kennan, Jacob Lee, Anna Kate McGowin, Harley Morland, Caleb Parker, Ja’Mya Pickens, Joey Pompa, Calen Richardson, Trace Roy, Briana Sciortino, Jack Sisson, Riley Smith, Claire Thornhill, Michael Tvarkunas

11th Grade: Macy Adams, Lilian Beckman, Lauren Buster, Delana Castle, Kala Clearman, Akira DeLoach, Reagan Dyess, Madison Gibson, Camden Ivey, Jenna Kasselman, Lexie Kidd, Mayson Manley, Brylee McCool, Ali Mehr, Sara Moffett, Lainey Parker, Lakeisha Patton, Kloe Scott, Dylan Simpson, Halle Kate Smith, Catherine Stroud, McKenzie Sullivan, Sidney Taylor

12th Grade: Broedey Davis, Anna Elmore, Jordan Harris, Drew Hill, Brookley Kyle, Chloe Litchfield, Jonathan Minchew, Eden Smith, Melanie Smith, Landry West, Brandon Williams

Honors

Ninth Grade: Monroe Allen, Aiden Arellano, Whit Brewer, Kali Buckley, Megan Buckley, Alana Clay, Wesley Culbreth, Kendal Davidson, Jayce Gunn, Emma Hill, Benjamin Hopkins, Ridge Jackson, Nathan Jenkins, Trey Mills, Derrick Moore, Ava Parker, Delaney Perry, Daniel Scrimpshire, Jesse Smith, Layne Touchstone, Kaleb Tucker, Landon Warren, Reagan Winstead

10th Grade: Triniti Burns, Chloe Davis, Braxton Donald, Jacob Fury, Cooper Galyean, Dylan Gibbs, Zachary Harrington, Shane Kennedy, Courtney Milsap, Jake Shelby, Maddux Turner, Brianna Walker, Cameron Wheat

11th Grade: Anna Claire Brewer, Amber Cates, Ainnslee Elkins, Alyssa Elmore, London Gavin, Derryon Gray, Victoria Hardy, Kanashah Harris, Seth Jackson, John Carter Kennedy, Ivan Preciado, Peyton Simpson, Hannah Tingle, Jake Williams, Bethaney Yeates

12th Grade: Austin Alwell,Ethan Baxley, Daniel Bihn, Kate Brannan, Lauren Brewer, KeAndra Burns, Jakyron Chapman, Taylor Clark, Abigail Cooper, Lane Daugherty, Elijah Dearman, Shelton Espey, Racheal Fain, Rayleigh Floyd, Zoey Green, Hannah Harbour, Destiny Jenkins, Ridge Kidd, Kendal Kostick, Gage Litchfield, Kaleigh McMahan, Kristian Milsap, Carter Milstead, Hailey Moorhouse, Janice Novak, Janeisha Patton, Olivia Peavy, Nathan Peebles, Gisela Perez, Dara Phillips, Cole Richards, Marty Robbins Jr., Summer Satcher, Kinley Snider, Daniel Swain, Kadyn Townsend, Aubrey Vaughn, Chris Wayman, Jagger Whitaker, Kimber Yeates

React to this story:

0
0
0
0
0

Trending Video